Mezoterapi Ankara

Minimal bir injeksiyon tekniğidir. Uygulama yapılacak bölgeye direk olarak aktif maddeleri vermek için kullanılır. Önemli sistemik yan etkiye izin verilmeyecek kadar düşük dozda kullanılır. Koruyucu bir tedavi yöntemidir, derinin görünümünü düzelttiği gibi daha sağlıklı ve genç görünüm oluşur.

Ne çeşit ürünler kullanılır?

Kişiye gore seçilmiş, uygun aktif maddeler

kombine olmuştur.

Kimlere yapılmaz?

Gebelerde, emzirenlerde,allerjisi-kalp hastalığı-metabolik hastalığı olanlarda, viral-bakteriyel enfeksiyonlarda ve epilepside yapılmaz.

Mezoterapinin yan etkisi var mı?

Uygulama bölgesi ile ilgili kısa sureli, geri dönüşümlü, özelliklede ilk uygulamalarda hafif derecede kızarıklık ,şişme, ağrı görülebilir.

Mezoterapi ne sıklıkla uygulanır?

Minimum 1 hafta aralıklarla 3-6 seans uygulamak gerekir. Mezolift ve sellülit tedavilerinde aralık 2 hafta olabilir, 3ayda yada 6 ayda bir destekleyici seanslar gerekabilr.

Mezoterapi nerelere uygulanır?

Saç çizgisine, dudak çevresindeki çizgilere, göz çevresine, çeneye, boyuna, ellere, karın bölgesine, koltuk altına ve kollara uygulanır.

Mezohair kimlere yapilmaz?

Aktif otoimmün durumlarda, yaygın saç dökülmelerinde, total saç kayıplarında, saçlı derinin ön bölümündeki fibrozisle sonuçlanan kıl folikülü iltihaplanmalarında, uzun sureli kelliği olanlarda uygulanmaz.

Mezohair ne sıklıkla uygulanır?

Haftalık aralıklarla 6 seans eğer gerekirse aylık tedavilerle devam edilebilir.